Home / Electrical & Lighting / Switches & Receptacles / SINGR15A – Arrow Hart 816 Straight Blade Single Receptacle, 250 V, 15 A, 2 Pole, 3 Wire, White
Electrical wall outlet with mounting brackets.
SINGR15A – Arrow Hart 816 Straight Blade Single Receptacle, 250 V, 15 A, 2 Pole, 3 Wire, White
Share on Email
Share on Facebook
Share on X
Related products
  • CHROME CIRCLINE FIXTURE
    CHROME CIRCLINE FIXTURE
    Read More
  • Circline Bulbs
    CIRCLINE BULBS
    Read More
  • TWO BULB FLUORESCENT FIXTURE WITH VANDAL PROOF COVER
  • 13W Compact Fluorescent 4 Pin Single Tube