Home / Electrical & Lighting / Fluorescent Bulbs / F13DBX2P – 13W 2 PIN GX23-2 CRI 82
Compact Fluorescent 2 Pin Quad
F13DBX2P – 13W 2 PIN GX23-2 CRI 82
Share on Email
Share on Facebook
Share on X
Related products
  • OUTDOOR FLOOD LAMP
    OUTDOOR FLOOD LAMP
    Read More
  • CHROME CIRCLINE FIXTURE
    CHROME CIRCLINE FIXTURE
    Read More
  • 40w
    40W
  • Compact Fluorescent 4 Pin Dulux D/E