Home / Electrical & Lighting / Incandescent Bulbs / 50BR30FL – 50W
INDOOR FLOOD LAMP
50BR30FL – 50W
Share on Email
Share on Facebook
Share on X
Related products
  • 13W Compact Fluorescent 4 Pin Single Tube